در حال بارگذاری

طبقه بندی
استان
سطح برگزاری
برگزارکننده
سال
ماه

تهران / تهران

نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان ملی 7884 نمایش

زمان برگزاری : 6 آذر 1398 زمان اتمام : 8 آذر 1398
برگزار کننده : انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران
انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران در سال ۱۳۸۰ به‌همت جمعی از همکاران فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان با هدف گسترش دانش روانپزشکی کودک و نوجوان، افزایش دانش متخصصین این رشته و ارتقای سطح سلامت روان کودکان، نوجوانان و خانواده ها تأسیس شد. از زمان تأسیس تاکنون شش دوره انتخابات هیئت مدیره انجام شده است و انجمن در این مدت توانسته است فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی متعددی را به سرانجام برساند. اعضای انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان را روانپزشکان کودک و نوجوان، روانپزشکان، پزشکان عمومی، روانشناسان و دانش آموختگان رشته های مرتبط با سلامت روان کودکان نظیر گفتاردرمانگران، کاردرمانگران، مشاوران و مددکاران تشکیل می دهند.

وب سایت : iacap.ir
آدرس دبیرخانه : تهران، خیابان کارگر جنوبی، بیمارستان روزبه، بخش روانپزشکی کودک و نوجوان ایران
محل برگزاری : تهران
شماره تلفن تماس : ۵۵۴۰۹۴۹۵ (۰۲۱)
شماره فکس :
ایمیل : iacap.edu@gmail.com
محور ها : نهمین همایش روانپزشکی کودک و نوجوان با تمرکز بر آسیب­ های روانی – اجتماعی نوجوانان با هدف ارائه آخرین یافته ­های علمی در این حوزه و طرح چالش­ها و راهکارهای برون رفت از آنها برگزار خواهد شد.
انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران این افتخار را دارد که از تمامی اساتید، محققین، دانشجویان و کلیه دست­اندرکاران حوزه سلامت روان نوجوان دعوت نماید که با ارائه یافته­ های پژوهشی خود در این زمینه و شرکت در این رویداد علمی و اجتماعی بر غنای علمی آن بیفزایند.نهمین همایش سراسری روانپزشکی کودک و نوجوان