در حال بارگذاری

طبقه بندی
استان
سطح برگزاری
برگزارکننده
سال
ماه

البرز / کرج

بیست و دومین کنگره گیاه پزشکی ایران ملی 3771 نمایش

زمان برگزاری : 6 شهریور 1395 زمان اتمام : 9 شهریور 1395
برگزار کننده : پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران. انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران. انجمن حشره شناسی ایران - انجمن علوم علف های هرز ایران
شش عضو اتحادیه انجمن‌های گیاهپزشکی ایران شامل انجمن‌های بیماری‌شناسی گیاهی، حشره‌شناسی، علوم علف‌های هرز، کنه‌شناسی، قارچ‌شناسی و نماتدشناسی ایران در نظر دارد "بیست‌ودومین کنگره گیاهپزشکی ایران" را در روزهای 6 تا 9 شهریور ماه 1395 به میزبانی دانشگاه تهران برگزار نماید. امید است گیاهپزشکان سرزمین پارس از همه تخصص‌ها و علوم وابسته در دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و موسسات و مراکز تحقیقاتی و اجرایی، فعالان بخش‌های خصوصی این عرصه، با شرکت فعال در این کنگره موجبات پربار شدن علمی، اجتماعی و فرهنگی آن را فراهم کنند.

وب سایت : ippc22.ut.ac.ir
آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات : 10 خرداد 1395
آخرین مهلت ثبت نام : 31 تیر 1395
آدرس دبیرخانه : کرج - پردیس کشاورزی و متابع طبیعی دانشگاه تهران
محل برگزاری : کرج - پردیس کشاورزی و متابع طبیعی دانشگاه تهران
شماره تلفن تماس : 02632231788
شماره فکس :
ایمیل : ippc@ut.ac.ir
زمان اعلام نتایج داوری : 6 تیر 1395
محور ها : سخن دبیر کنگره :
نیروی انسانی متخصص و کارآمد گیاه‌پزشکی ایران همواره در زمینه حفظ کمی و کیفی محصولات کشاورزی برای جمعیت رو به فزونی کشور عزیزمان تلاش قابل تقدیری داشته است. برخورداری از دانش روز جهانی و تجربه در به‌کارگیری روش‌ها و راهبردها برای مدیریت آفات، عوامل بیماریزای گیاهی و علف‌های هرز، پارامترهای تعیین‌کننده‌ای هستند. از این‌رو جامعه گیاه‌پزشکان کشور با برگزاری کنگره‌های گیاه‌پزشکی از حدود نیم قرن پیش، بستر مناسبی را برای تبادل یافته‌های جدید و افزایش بهره‌وری این مدیریت‌ها، فراهم و تقویت نموده است. ضمن سپاس از انجمن‌های علمی علوم گیاه‌پزشکی و تأکید بر استمرار برگزاری کنگره‌های گیاه‌پزشکی ایران، در نظر دارد امانت گران‌سنگ و میراث علمی "بیست‌ودومین کنگره گیاه‌پزشکی ایران" را در روزهای 6 تا 9 شهریور ماه 1395 در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران تقدیم بدارد. با برگزاری سایر کنگره‌ها و همایش‌های تخصصی قلمرو گیاه‌پزشکی از قبیل کنه‌شناسی، قارچ‌شناسی، حشره‌شناسی، کنترل بیولوژیک، علف‌های هرز، ... مدیریت علمی کنگره 22 بنا دارد در دریافت مقالات شفاهی، تعیین محورها و نشست‌های سخنرانی‌ها به کاربردی بودن آن‌ها توجه ویژه‌ای نماید. سمپوزیوم‌هایی در خصوص مسائل روز گیاهپزشکی کشور تشکیل شود و سخنران‌های مدعو از جمع متخصصان، مجریان، کشاورزان صاحب‌نام و شرکت‌های خصوصی وجود داشته باشد. امید است با حضور افراد همه تخصص‌ها و علوم وابسته، شاهد برگزاری کنگره‌ای پربار در مصادیق علمی، اجتماعی و فرهنگی آن باشیم.
رضا طلایی حسنلویی- دبیر علمی کنگره گیاه‌پزشکی ایران

طبقه بندی ها : کشاورزی ،


بیست و دومین کنگره گیاه پزشکی ایران