در حال بارگذاری

طبقه بندی
استان
سطح برگزاری
برگزارکننده
سال
ماه

البرز / کرج

بیست و دومین کنگره گیاه پزشکی ایران ملی 4488 نمایش

زمان برگزاری : 6 شهریور 1395 زمان اتمام : 9 شهریور 1395
برگزار کننده : پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران. انجمن بیماری شناسی گیاهی ایران. انجمن حشره شناسی ایران. انجمن علوم علف های هرز ایران.
شش عضو اتحادیه انجمن‌های گیاهپزشکی ایران شامل انجمن‌های بیماری‌شناسی گیاهی، حشره‌شناسی، علوم علف‌های هرز، کنه‌شناسی، قارچ‌شناسی و نماتدشناسی ایران در نظر دارد "بیست‌ودومین کنگره گیاهپزشکی ایران" را در روزهای 6 تا 9 شهریور ماه 1395 به میزبانی دانشگاه تهران برگزار نماید. امید است گیاهپزشکان سرزمین پارس از همه تخصص‌ها و علوم وابسته در دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و موسسات و مراکز تحقیقاتی و اجرایی، فعالان بخش‌های خصوصی این عرصه، با شرکت فعال در این کنگره موجبات پربار شدن علمی، اجتماعی و فرهنگی آن را فراهم کنند.

وب سایت : ippc22.ut.ac.ir
آخرین مهلت ثبت نام : 31 تیر 1395
آدرس دبیرخانه :
محل برگزاری : کرج - پردیس کشاورزی و متابع طبیعی دانشگاه تهران
شماره تلفن تماس :
شماره فکس :
ایمیل :
زمان اعلام نتایج داوری : 15 تیر 1395
محور ها : نیروی انسانی متخصص و کارآمد گیاه‌پزشکی ایران همواره در زمینه حفظ کمی و کیفی محصولات کشاورزی برای جمعیت رو به فزونی کشور عزیزمان تلاش قابل تقدیری داشته است. برخورداری از دانش روز جهانی و تجربه در به‌کارگیری روش‌ها و راهبردها برای مدیریت آفات، عوامل بیماریزای گیاهی و علف‌های هرز، پارامترهای تعیین‌کننده‌ای هستند. از این‌رو جامعه گیاه‌پزشکان کشور با برگزاری کنگره‌های گیاه‌پزشکی از حدود نیم قرن پیش، بستر مناسبی را برای تبادل یافته‌های جدید و افزایش بهره‌وری این مدیریت‌ها، فراهم و تقویت نموده است. ضمن سپاس از انجمن‌های علمی علوم گیاه‌پزشکی و تأکید بر استمرار برگزاری کنگره‌های گیاه‌پزشکی ایران، در نظر دارد امانت گران‌سنگ و میراث علمی "بیست‌ودومین کنگره گیاه‌پزشکی ایران" را در روزهای 6 تا 9 شهریور ماه 1395 در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران تقدیم بدارد. با برگزاری سایر کنگره‌ها و همایش‌های تخصصی قلمرو گیاه‌پزشکی از قبیل کنه‌شناسی، قارچ‌شناسی، حشره‌شناسی، کنترل بیولوژیک، علف‌های هرز، ... مدیریت علمی کنگره 22 بنا دارد در دریافت مقالات شفاهی، تعیین محورها و نشست‌های سخنرانی‌ها به کاربردی بودن آن‌ها توجه ویژه‌ای نماید. سمپوزیوم‌هایی در خصوص مسائل روز گیاهپزشکی کشور تشکیل شود و سخنران‌های مدعو از جمع متخصصان، مجریان، کشاورزان صاحب‌نام و شرکت‌های خصوصی وجود داشته باشد. امید است با حضور افراد همه تخصص‌ها و علوم وابسته، شاهد برگزاری کنگره‌ای پربار در مصادیق علمی، اجتماعی و فرهنگی آن باشیم.

طبقه بندی ها : کشاورزی ، علوم پزشکی ،


 بیست و دومین کنگره گیاه پزشکی ایران