در حال بارگذاری

طبقه بندی
استان
سطح برگزاری
برگزارکننده
سال
ماه

چهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران ملی 10473 نمایش

زمان برگزاری : 11 مهر 1396 زمان اتمام : 12 مهر 1396
برگزار کننده : دانشگاه شهرکرد
“سلسله همایشهای علمی دانشجویی مهندسی مواد”، از سال 1380 با هدف گردهمایی دانشگاهیان و صنایع مرتبط با مهندسی متالورژی به وجود آمد. در این همایش ها در کنار ارائه مقالات تخصصی، کارگاه های آموزشی ونشست های فنی برگزار می شد تا جامعه دانشگاهی و صنعتی کشور، فرصتی برای تبادل نظر و تعامل سازنده بدست آورند. این همایش، اولین فعالیت اتحادیه انجمن های علمی کل متالورژی کشور بود که بعدها به “سازمان علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی” موسوم شد.
در سال های آغازین، محوریت کار سازمان بر اجرای هرچه بهتر همایش به عنوان فعالیت اساسی و برند مجموعه بود و هرساله، یکی از دانشگاههای برتر کشور آن را میزبانی می کرد. تا آنجا که پس از چند دوره برگزاری موفق و شناخته شدن در سطح کشور، از دوره ششم به بعد، همه ساله بالغ بر 150 مقاله تائید شده در همایش و نیز حضور مدعوین ویژه از اتحادیه های صنعتی، به یکی از فعال ترین و قدرتمندترین گردهمایی های دانشجویی کشور بدل شد. دامنه این امر تا آنجا گسترده شد که در حاشیه هشتمین دوره همایش در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، چندین نشست تخصصی با حضور چهره های برجسته صنعتی و دانشگاهی از نهادهای مرکزی کشور برگزار شد تا سنگ بنای نظام مهندسی مواد و متالورژی گذارده شود.

وب سایت : cmat.iromes.ir
آخرین مهلت ارسال خلاصه مقالات : 15 اردیبهشت 1396
آخرین مهلت ارسال اصل مقالات : 15 خرداد 1396
آخرین مهلت ثبت نام : 9 مهر 1396
آدرس دبیرخانه : شهرکرد، بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، دانشکده فنی مهندسی
محل برگزاری : شهرکرد، بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، دانشکده فنی مهندسی
شماره تلفن تماس : 34 16 32 32 038
شماره فکس :
ایمیل : cmat@iromes.ir
زمان اعلام نتایج داوری : 15 شهریور 1396
محور ها : خواص فیزیکی و مکانیکی مواد - ریخته گری - مهندسی سطح شکل دهی مواد - متالورژی استخراجی - جوشکاری - خوردگی مدیریت تولید مواد - الکتروشیمی - متالورژی پودر - شبیه سازی - مدل سازی فرایند - بررسی های غیر مخرب - بهینه سازی فرایند-سرامیک - مواد پلیمری - کامپوزیت - بیو مواد - مواد پیشرفته - مواد هوشمند - مواد نانو - مواد سبز (زیست سازگار) - انرژی های نو - فیزیک حالت جامد - خواص الکتریکی و مغناطیسی مواد - سنتز مواد - بازیافت - فرایند های ساخت و تولید موادچهاردهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران